We hebben, sinds de aankondiging van het eventuele verplaatsen van het hoofdkantoor van Aegon naar de VS, intensief overleg gevoerd met werkgever. Daarbij hebben we in nauw contact gestaan met de medezeggenschap bij Aegon. Aanvullend hebben we met onze leden- en werknemersbijeenkomsten gehad. Dit alles heeft geleid tot een resultaat met betrekking tot de aanpassing van het sociaal plan.
We hebben een resultaat bereikt dat wij beschouwen als het maximaal haalbare binnen deze onderhandelingen. We delen bij deze dit resultaat met jullie. Op hoofdlijnen omvat het resultaat de volgende elementen:
Daarnaast hebben we een afspraak gemaakt voor 2026 over de cao, gericht op de twee meest relevante onderwerpen: loon en pensioen, om het geheel compleet te maken:
FNV Finance en collega-bonden hebben een bijeenkomst georganiseerd waarbij wij jullie verder willen informeren over de inhoud van het resultaat. Deze bijeenkomst zal plaatsvinden op woensdag 19 november aanstaande van 18:00 – 19:00 uur via Teams.
Klik hier voor de Teamsmeeting 19 november
Een goed sociaal plan komt er niet zomaar. Dat blijkt ook nu weer: daar hebben wij leden voor nodig. En om een sterke positie te hebben als de FNV hebben we de steun van elke werknemer nodig.
Jij bent al lid, maar behoorlijk veel collega’s nog niet. Als zij lid worden, hebben ze ook stemrecht en kunnen ze meebeslissen over een eventueel resultaat. Lid worden is nu extra voordelig: de eerste twee maanden krijgt een nieuw lid 50% korting op de contributie. Jij kunt ook het initiatief nemen om een collega uit te nodigen. Maak een ander lid.
Wil je actief meedoen voor goede arbeidsvoorwaarden? Stuur een e-mail aan fred.polhout@fnv.nl. Hij neemt dan contact met je op. Bij hem kun je ook vragen stellen over de onderhandelingsdelegatie.
Volg ons op LinkedIn