Na een lange periode van stilte hebben de werkgevers ons eindelijk een paar data voorgesteld om te gaan onderhandelen. Maar omdat ze zo kort voor het aflopen van de cao (1 april!) met voorstellen komen, moeten ze opeens wel heel erg schuiven met de agenda's. Een exacte datum staat dus helaas nog steeds niet vast.
Dat werkgevers nu toch iets van zich hebben laten horen, laat zien dat druk werkt. Wij blijven ons inzetten om zo snel mogelijk tot goede afspraken te komen over jouw loon en andere belangrijke onderwerpen uit je cao.
De cao loopt af per 1 april. Wat betekent dit voor jouw loon? Kortgezegd:
Zonder nieuwe cao blijf je dus hetzelfde verdienen als nu en kunnen we ook geen afspraken maken over andere onderwerpen, zoals veiligheid, werkdruk enzovoort. Juist daarom is het zo belangrijk dat de onderhandelingen nu echt starten.
Met meer leden kunnen we meer bereiken. ‘Samen sterk’ geldt óók bij onderhandelingen over de cao Supermarkten. Ben je nog geen lid van de FNV? Sluit je dan aan bij je collega’s die al wel lid zijn. Nu is het moment!
Ben je al lid? Maak dan je collega lid en verdien een tientje.