De gezamenlijke bonden hebben op donderdag 18 juni jl. een onderhandelingsresultaat bereikt over de nieuwe cao Kadaster. Hieronder lees je de belangrijkste afspraken. Als lid van de FNV heb je het laatste woord over dit resultaat.
Je kunt stemmen tot donderdag 2 juli om 12.00. Op maandag 29 juni om 12.00 vindt een digitale informatiebijeenkomst plaats met de onderhandelaars voor leden van de FNV en CNV.
Lees het gehele onderhandelingsresultaat
De FNV-leden gaven herhaaldelijk aan dat loon voor hen het allerbelangrijkste onderwerp is. Ook gaven zij aan dat met name collega’s in de lagere schalen een extraatje verdienen. Dit is wat het resultaat betekent voor jouw inkomen.
Per 1 juli 2026
Per 1 januari 2027
Overige resultaten
Bekijk het hele resultaat via de button bovenaan.
Rekenvoorbeeld structurele salarisverhoging
Als je je 72 bovenwettelijke verlofuren verkoopt, is de bandbreedte van jouw salarisverhoging in combinatie met de maandelijkse € 50 loonsverhoging ongeveer 4,3% (schaal 16) tot 5,8% (schaal 4) loonsverhoging. In schaal 8 komt dit neer op een loonsverhoging van ongeveer 5,3%.
Natuurlijk kun je ook gewoon verlof opnemen (circa 1,5 uur per week) of een gedeelte opnemen en een deel verkopen.
Digitale informatiebijeenkomst
Op maandag 29 juni tussen 12.00 en 13.00 uur vindt een digitale informatiebijeenkomst plaats. Daar kun je een korte presentatie verwachten over het resultaat, gegeven door de onderhandelaars van de FNV. Je kunt daar ook je mening geven en je vragen stellen. Kun je niet deelnemen? Mail dan je vraag naar david.schreuders@fnv.nl.
Deelnemen informatiebijeenkomst
Als lid van de FNV kun jij vanaf nu stemmen over het resultaat. Via de link hieronder kun jij je stem uitbrengen. Je hebt tot donderdag 2 juli om 12.00 uur de tijd om dit te doen.
Als de meerderheid van de leden vóór het resultaat stemt, wordt de nieuwe cao door de FNV ondertekend en gaan de afspraken direct in.
Na donderdag 2 juli informeren we je over de uitkomst en het vervolg.
We houden je via de mail op de hoogte van de ontwikkelingen. Ben je lid, maar heb je nog geen mail ontvangen? Controleer dan jouw gegevens in Mijn FNV.
Om met werkgevers goede afspraken te maken tijdens cao-onderhandelingen, hebben we een sterke vakbond nodig. Met meer leden staan we sterker tijdens de onderhandelingen. Help mee!