De uitslag van de stemming over de cao Aan de Slag is bekend. Ruim 89% van de FNV-leden heeft vóór gestemd. Dat is een mooie uitslag. De vakbonden zijn nu akkoord. Werkgevers kunnen nog tot 11 maart stemmen. Daarna is de cao pas echt officieel.
Veel leden zijn blij met de nieuwe cao. En dat is logisch. De verbeteringen waren hard nodig. We hebben goede afspraken gemaakt, onder andere over:
Benieuwd naar alle afspraken? Je kan ze vinden in ons nieuwsbericht.
Er is een start gemaakt met een vaste eindejaarsuitkering. Maar deze is nog niet gelijk aan die van SW-collega’s. In de reacties gaven jullie aan hoe belangrijk dit is. Wij zijn het daarmee eens. Daarom blijft de FNV zich hier samen met jullie voor inzetten.
De komende tijd praten we met werkgevers over een nieuw functiehuis. De FNV wil dat:
In de nieuwe cao-periode komt er een onderzoek naar een beter functiehuis. Zo wordt doorgroeien makkelijker en krijgt ontwikkeling meer waardering.
Steeds meer collega’s worden lid van de FNV. Dat is goed nieuws. Maar nog lang niet iedereen is lid. Hoe meer collega’s zich aansluiten, hoe sterker we met zijn allen staan. Help jij mee?
Ben je al lid? Praat met je collega’s en nodig ze uit om lid te worden.
Met hulp van je werkgever kost het lidmaatschap minder dan 3 euro per maand.
Samen gaan we verder Aan de Slag. Doe mee!