De kabinetsplannen hebben grote gevolgen voor ons allemaal. Denk aan de AOW-leeftijd, WW en WIA, én hogere zorgkosten. Daarom willen wij weten wat jij ervan vindt. Geef je mening en vul de korte vragenlijst van FNV Handel in. Ook als je nog geen lid bent.
Het kabinet van VVD, D66 en CDA wil deze plannen invoeren:
Deze kabinetsplannen maken het leven duurder en onzekerder. Veel mensen maken zich zorgen over hun inkomen en vaste lasten. Wij willen dat je je boodschappen, huur, benzine en openbaar vervoer gewoon kunt betalen. En dat je geld overhoudt voor leuke dingen. Daarom komen we in actie. Wij strijden voor goede banen en een eerlijke toekomst.
Wat vind jij van de kabinetsplannen over AOW, WW en WIA? En wil je in actie komen? Vul hieronder de korte vragenlijst van FNV Handel in. Zo weten we hoe we jou het beste kunnen steunen.
We zijn uiteraard ook benieuwd naar je mening als je (nog) geen lid bent van FNV, dus vul gerust de vragenlijst in. Maar wij staan sterker als je je aansluit.
Of maak je collega lid en krijg als dank € 10!