Na zeven onderhandelingsrondes zijn de vakbonden en Philips er niet in geslaagd een cao-akkoord te bereiken. De afstand tussen het mandaat dat jullie ons hebben meegegeven en wat de werkgever uiteindelijk biedt, bleek niet te overbruggen. Daarom heeft Philips besloten een eindbod neer te leggen.
Want to read this article in English? Click on the flag at the top right of this page (on mobile, you can find this setting in the menu at the top right).
De bonden lichten graag toe wat wij van het eindbod vinden en wat dit eindbod precies voor jou betekent. Oók belangrijk: wij zijn benieuwd naar jouw mening. Meld je dus aan en zorg dat je erbij bent.
Dit is hét moment om vragen te stellen, je mening te delen en samen met collega's in gesprek te gaan over de toekomst van jullie arbeidsvoorwaarden. Neem daarom zoveel mogelijk collega’s mee en kom naar de medewerkersbijeenkomsten! Ook niet-vakbondsleden zijn van harte welkom.
Onderstaand vind je de datums voor de medewerkersbijeenkomsten. Precieze locaties en teamslink volgen nog:
Meld je aan voor de bijeenkomst
Na afloop van de laatste medewerkersbijeenkomst wordt de digitale stembus per vakbond geopend en krijg je daartoe een stemlink toegezonden. Laat je informeren zodat je weloverwogen kunt stemmen over het Philips-eindbod. Zorg ervoor dat je stem niet verloren gaat.
Als het eindbod niet wordt aanvaard, gaan we opnieuw met jullie in gesprek over mogelijke vervolgstappen.