Cookies op websites van de FNV

De FNV gebruikt functionele en analytische cookies die noodzakelijk zijn om de websites zo goed mogelijk te laten functioneren. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens en hier is geen toestemming voor nodig.
Daarnaast maken we gebruik van tracking cookies om de website persoonlijker te maken en op jouw voorkeuren af te stemmen. Geef hieronder jouw toestemming. Je instellingen kun je altijd weer wijzigen op de pagina over Cookies.

:

Marketing cookies

:

Deze cookies gebruiken we om de website op jouw voorkeur af te stemmen.

Nieuwjaarsbijeenkomst Lokaal FNV Drentsche Aa op 17 januari 2023

Thema: Bundelen van lokale vakbondskracht

Redactie
Door Redactie 13 januari 2023

- Hoe kunnen we in 2023 op lokaal niveau beter samenwerken om optimale resultaten voor onze leden te bereiken? - Hoe gaan we er voor zorgen dat “Nederland verdient beter” in 2023 ook de politieke keuzes beïnvloedt? - Hoe gaan we er in 2023 voor zorgen dat armoede de wereld uit gaat, te beginnen in Nederland, en dat ook onze gemeentes aandacht blijven besteden aan armoedebeleid?

Bestuur en Kadergroep van Lokaal FNV Drentsche Aa nodigen je van harte uit om hierover mee te praten tijdens een nieuwjaarsbijeenkomst op:

dinsdag 17 januari 2023

Gastspreker is Ina von Pickartz (bestuurder Werkbedrijf Groningen en Drenthe bij de FNV). De bijeenkomst vindt plaats in het Vakbondshuis in Assen (Groningerstraat 50).

Programma

19:30 uur: inloop met koffie en thee

20:00 uur: opening

20:10 uur: presentatie Ina von Pickartz en discussie

21:00 uur: afsluiting nieuwjaarsreceptie                        

21:30 uur: verkiezing nieuw netwerkbestuur

Neem iemand mee!

Neem een belangstellende mee, lid of (nog) geen lid, een collega, een buurtgenoot, een familielid.

Iedereen is van harte welkom!

Meld je aan

Het Vakbondshuis heeft een beperkte capaciteit. Meld je daarom bij voorkeur tijdig aan via de e-mail of telefonisch.

E-mail: secretaris.drentscheaa@vereniging.fnv.nl

Tel: 088-368 01 61 (tijdens openingsuren)