Binnenkort spreekt de Eerste Kamer over de Asielnoodmaatregelenwet. Een wet die onze zusters en broeders, de Migrant Domestic Workers in Nederland, bloot stelt aan uitbuiting en rechteloosheid. Die óns, als FNV Schoonmaak, tot criminelen maakt. Omdat wij vinden dat íedereen recht heeft op respect en veiligheid. Daarom zijn veel migranten, met én zonder documenten, lid van FNV Schoonmaak.
Wij roepen alle schoonmakers op om op zondag 7 september naar de landelijke demonstratie in Den Haag te komen.
Onze collega’s Migrant Domestic Workers staan altijd klaar om met ons in actie te komen. Nu is de kans om hen te steunen om deze onmenselijke wet te stoppen!
Op 15 juli heb je van ons een nieuwbrief gehad over de nieuwe afspraken over Eerder Stoppen met Werken. Hier vind je meer informatie daarover.
We willen graag weten wat jij er van vindt. Heb je nog niet gestemd? Doe dat dan hier.
Stemmen kan nog tot en met vrijdag 29 augustus. Op 2 september maken we de uitslag bekend.