Per 1 december neemt Magda Korolczuk het stokje over van Tanja Schrijver als nieuwe FNV-bestuurder voor de cao Schiphol. Magda kijkt er enorm naar uit om samen met jullie op te trekken en ervoor te zorgen dat jullie stem duidelijk gehoord wordt tijdens de onderhandelingen.
Sinds 2023 werkt Magda als vakbondsbestuurder bij FNV Overheid. Naast de cao Schiphol is zij onder andere verantwoordelijk voor het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en onderhandelt zij de cao RDW.
Voor de cao Schiphol werkt Magda nauw samen met jullie collega en ervaren FNV-kaderlid Anton Koningen. Samen zetten zij zich in voor een sterke stem van alle medewerkers op Schiphol. Magda vindt het belangrijk dat jullie ervaringen, vragen en zorgen gehoord worden. Jullie input helpt om een cao af te sluiten die aansluit bij de dagelijkse praktijk en bij wat jullie nodig hebben.
Magda is ook op zoek naar leden die actiever betrokken willen zijn, of het nu gaat om de cao, actuele onderwerpen of de cao-inzet. Daarnaast komt zij graag in contact met vrouwelijke collega’s, zodat onderwerpen die hen specifiek raken, zoals de loonkloof of de overgang, openlijk besproken kunnen worden. Zij vindt het belangrijk dat vrouwen beter vertegenwoordigd zijn en dat er niet over hen, maar met hen wordt gesproken.
Wil je iets delen of bespreken? Neem gerust contact op met Magda. Zij gaat graag het gesprek met je aan. Magda kijkt ernaar uit om jullie te ontmoeten, jullie verhalen te horen en samen te werken aan goede voorstellen voor de volgende cao.