De FNV en vakbond CNV hebben een resultaat bereikt over een concept sociaal plan voor alle medewerkers van Creative Technology Netherlands B.V. Maar zoals altijd is het laatste woord aan de leden. Lees de hoofdlijnen of het volledig sociaal plan. Ben je lid? Dan kun je tot en met 30 november stemmen of je akkoord bent of niet. Ook niet-leden mogen stemmen, maar deze stem telt niet mee voor de uitslag.
Wij vinden dat we goede afspraken hebben met CT Netherlands. Met onder andere:
Lees het volledige concept sociaal plan met alle afspraken. Hierin staat ook hoe we de sociale en financiële gevolgen van de voorgenomen reorganisatie zo goed mogelijk op willen vangen.
Niet-leden mogen ook laten weten wat zijn van het sociaal plan vinden, maar die stem telt niet mee voor het FNV-resultaat. Word je direct lid, dan telt jouw stem wel direct mee: www.fnv.nl/lidworden.
Wij rekenen erop dat de personeelsvergadering advies uitbrengen over het concept sociaal plan als de leden van de bonden akkoord zijn. Daarnaast tekent de FNV het sociaal plan pas nadat de personeelsvergadering een advies uitbrengt. De bestuurder van Creative Technology kan na advies van de personeelsvergadering en een door de bonden ondertekend sociaal plan een formeel besluit tot reorganisatie nemen.
Heb je nog vragen? Neem dan contact op met vakbondsbestuurder Andrée Ruiters. Via Andree.Ruiters@fnv.nl of 06 - 20 49 28 10.