Tijdens de eerste onderhandelingsronde hebben we met werkgevers gedeeld wat onze leden belangrijk vinden voor de nieuwe cao. Helaas lukte het niet om tijdens de tweede ronde concrete vervolgstappen te zetten.
Helaas lukte het niet om tijdens de tweede onderhandelingsronde concrete vervolgstappen te zetten. Werkgevers waren niet bereid om serieus op onze voorstellen in te gaan. Ze geven aan dat de huidige cao al goed genoeg is en willen niet investeren in een verbetering hiervan.
Omdat er weinig beweging was, hebben we werkgevers gevraagd om een concreet voorstel op tafel te leggen waarover wél onderhandeld kan worden tijdens de volgende ronde op 20 november.
We houden onze leden op de hoogte van de ontwikkelingen. Heb je vragen of wil je iets delen? Laat het gerust weten, stuur een mail naar afbouw@fnv.nl.
Om een goede cao af te spreken, hebben wij jouw steun nodig. Word daarom lid van de FNV als dat niet al bent. Als FNV-lid sta je sterker en heb je meer invloed op de uitkomst van de cao-onderhandelingen. Samen met jou en alle andere FNV-leden kunnen wij opkomen voor betere arbeidsvoorwaarden, zodat jij en je collega's krijgen waar jullie recht op hebben. Ben je al lid? Maak je collega lid via fnv.nl/anderlidmaken, als dank hiervoor ontvang je een tientje.