Word jij met ontslag bedreigd of ben je (recent) ontslagen, omdat het niet goed gaat met het bedrijf of instelling waar je werkt? Dan is de online FNV informatiebijeenkomst 'Eerste Hulp bij en na ontslag' wellicht iets voor jou.
Tijdens deze online bijeenkomst vertellen wij jou in het kort iets over:
Na afloop van de bijeenkomst ontvang je uitgebreide informatie en handige tips die je verder kunnen helpen in deze voor jou waarschijnlijk moeilijke tijd.
De online bijeenkomsten worden gehouden van 19:30 - 21.00 uur
Vanwege corona is het een online bijeenkomst. Nadat je je hebt aangemeld, krijg je van ons een uitnodiging met daarin de instructies hoe je kunt deelnemen aan deze bijeenkomst. Heb je nog niet eerder online een bijeenkomst bijgewoond? Dat is niet erg, meld je gewoon aan en wij doen er alles aan jou verder op weg te helpen. We kijken uit naar je ‘komst’!