Op dinsdag 23 september jl. werden in Natuurpark Lelystad een groot aantal FNV-jubilarissen in het zonnetje gezet. Samen met hun eventuele partner genoten zij van een gezellige en bijzondere middag in een prachtige, natuurlijke omgeving.
De bijeenkomst begon met een rondleiding door het park onder begeleiding van een gids. Een deel van de aanwezigen maakte wandelend kennis met de dieren en de natuur van het park, terwijl anderen comfortabel per kar door het park werden rondgereden. Voor iedereen was er volop gelegenheid om te genieten van al het moois dat Natuurpark Lelystad te bieden heeft.
Na de ontdekkingstocht door het natuurpark volgde een gezellig samenzijn waarbij de jubilarissen werden gehuldigd. Met een persoonlijk woord en onder warme belangstelling van de aanwezigen ontvingen de leden hun jubileumspeld. Een mooi moment om stil te staan bij hun jarenlange trouw aan de FNV. Leden die 25, 40, 50, 60 en 70 jaar lid zijn van de FNV werden hierbij in het zonnetje gezet.
Onder het genot van hapjes en drankjes was er vervolgens volop gelegenheid om met elkaar in gesprek te gaan en herinneringen uit te wisselen. De ontspannen sfeer, de mooie locatie en de erkenning voor zoveel jaren lidmaatschap maakten deze huldiging tot een geslaagde en waardevolle bijeenkomst.
Wij feliciteren alle jubilarissen van harte met deze bijzondere mijlpaal en danken hen voor hun jarenlange betrokkenheid bij de FNV. Dankzij leden zoals zij blijft de vakbond sterk en kunnen we ook in de toekomst samen blijven opkomen voor de belangen van werkenden en uitkeringsgerechtigden.