'Om de cao Grafimedia voor elkaar te boksen, hebben we de werkgevers een ultimatum gesteld', aldus Bernard van Iren, bestuurder FNV Media & Cultuur: 'We willen een fatsoenlijke loonstijging voor de medewerkers van 6% in de komende twee jaar, goede afspraken over de inzet van ZZP'ers, het repareren van de WW en de werkgevers moeten van de klokurenmatrix afblijven.'
Van Iren vervolg: 'Ook moet er een generatiepact komen; ouderen kunnen minder werken en jongeren kunnen deze uren invullen. Win-win, want niet alleen halen de ouderen zo gezond de pensioeneindstreep, er komt ook meer werkgelegenheid voor jongeren.'
Het ultimatum verloopt op woensdag 26 september om 06.00 uur. Mochten de werkgevers niet ingaan op de eisen van de FNV en de collega-vakbonden, dan worden acties in de grafimedia niet uitgesloten.
Onder de cao Grafimedia vallen ongeveer 19.000 werknemers.
Kom naar een van de regiobijeenkomsten voor een goede cao Grafimedia.
Ga naar Alle informatie over het cao-traject
De FNV heeft een nieuwe website. Hierdoor kan het zijn dat links op deze pagina niet werken of afbeeldingen niet zichtbaar zijn. Excuses voor het ongemak.