Ben je werkzaam bij één van de GEO-bedrijven? Dan kan je van 7 tot en met 20 april 2026 stemmen over het onderhandelingsresultaat voor jouw nieuwe cao. Op donderdagavond 9 april organiseren we een online bijeenkomst. We geven dan een toelichting op alle punten uit het akkoord.
Na een aantal stevige onderhandelingsrondes hebben cao-partijen, waaronder de FNV, een onderhandelingsresultaat bereikt over een nieuwe cao GEO. We zijn ervan overtuigd dat we hiermee het maximaal haalbare hebben bereikt. Dit zijn de belangrijkste afspraken op een rij:
We hebben daarnaast afspraken gemaakt over een groot aantal andere onderwerpen.
Het volledige onderhandelingsresultaat kan je vanaf 7 april hier downloaden.
Op donderdag 9 april om 19.00 uur geven we een uitgebreide toelichting via een online bijeenkomst via Teams. Je hoeft je daarvoor niet aan te melden. We adviseren je om deze bijeenkomst bij te wonen en daarna te stemmen over het akkoord.
Klik dan hier om deel te nemen
Als FNV-lid heb jij het recht om vanaf 7 april te stemmen.