Consulenten Spoor

Consulenten Spoor (voorheen: Ledenservice consulent, CLP's) zijn de vertegenwoordigers van FNV Spoor die werkzaam zijn bij spoorbedrijven (NS, Nedtrain, DB Cargo, ProRail, Railinfra-bedrijven en Arriva). Zij verzorgen de eerste opvang van leden. Ze beantwoorden bijvoorbeeld vragen over cao's en sociaal plannen en verrichten wervingsactiviteiten.

NSR Noord-Holland Noord
Evert van den Burg
06 - 50 74 14 01
evert.vandenburg@vereniging.fnv.nl 

NSR Amsterdam CS
Rob Hol
06 - 16 88 38 02
clp.robhol@gmail.com 

NSR Flevoland 
Vacature

NSR Regio Noord (Overijsel, Drenthe, Friesland en Groningen)
Rene Rosito
06 16 88 59 29
rene.rosito@kpnmail.nl

NSR Hengelo/Enschede 
Vacature 

NSR Arnhem en Nijmegen 
Leon Hendriks
06 16 88 07 66
leonhendrikslent@gmail.com

NSR regio Rotterdam / Den Haag 
Ria van Arkel 
06 - 23 60 95 99 
riavanarkel@gmail.com 

Mohamed Terrahi
06 - 16 88 69 07
hcrtd@hotmail.com

NSR regio Den Haag 
Vacature 

NSR Utrechts CS 
Gerard van Os
06 - 16 88 72 15
gerard.vanos@vereniging.fnv.nl

Liane Riethof
06 - 51 07 36 91
liane.riethof@vereniging.fnv.nl

Hoofdgebouw NS Utrecht 
Gerard van Os
06 - 16 88 72 15
gerard.vanos@vereniging.fnv.nl

NS-kantoor Katreinetoren Utrecht
Liane Riethof
06 - 51 07 36 91
liane.riethof@vereniging.fnv.nl

NSR WAL Utrechts CS
Gerard van Os
06 - 16 88 72 15
gerard.vanos@vereniging.fnv.nl

NSR Amersfoort 
Vacature

NSR West-Brabant en Zeeland 
Silvana Francken
06 - 83 62 94 89
silvana.francken@ns.nl

NSR Oost-Brabant en Noord-Limburg 
Kiki van der Leij
0616457164
kiki.vanderleij@vereniging.fnv.nl 

NSR Zuid-Midden Limburg 
Guus Dols
06 13 76 56 91
guus.dols@ns.nl

NSR WAL regio Zuid 
Guus Dols
06 13 76 56 91
guus.dols@ns.nl

NSR Veiligheid & Service
Mohammed Ben Ahmed
06 16 88 6774
Mohammed.BenAhmed@ns.nl

NS International
Vacature 

Transportbesturing en Logistiek 
Vacature 

FNV Managers Groep 
Vacature 

Nedtrain Services regio Randstad Noord en revisiebedrijf Haarlem
Vacature

NedTrain Services regio Zuid
Vacature

NedTrain Services regio Noord-Oost
Vacature

Danielle Goes
06 55 81 1377
danielle.goes@prorail.nl

Mia Wijnen-Hendriks (Re-integratie Consulent)
06 - 55 74 42 62
mia.wijnen-hendriks@prorail.nl

Tim Sweegers
06 - 30 53 09 26
tim.sweegers@gmail.com

Strukton Rail regio West
Vacature

Strukton Rail regio Zuid
Rob Legue
06 - 51 48 88 42
rcwlegue@home.nl
 
Strukton Rail regio Utrecht en Den Bosch
Gwendolyn Boon
06 - 47 14 04 09
gwendolynboon@hotmail.com

Noord Oost Nederland
Vacature

VolkerRail landelijk
Marcel Peters
06 - 50 22 49 77
marcel.peters@volkerrail.nl

Harriette Rabou
06 17 68 8321
harriette.rabou@deutschebahn.com

Bert van Dasselaar
06 55 84 62 24
Bert.van-Dasselaar@deutschebahn.com
 

Arriva Spoor
Vacature

Cookies op websites van de FNV

De FNV gebruikt functionele cookies die noodzakelijk zijn om de websites zo goed mogelijk te laten functioneren. Daarnaast maken we optioneel gebruik van statistische en marketing cookies. De functionele en statistische cookies maken geen gebruik van persoonsgegevens. De marketing cookies worden gebruikt voor het personaliseren van advertenties. Onderstaand kun je toestemming geven voor het gebruik van cookies. Voor meer informatie, of om op ieder moment je instellingen weer te wijzigen, kun je terecht op onze pagina over de cookies.

Functionele cookies: Cookies die nodig zijn om te zorgen dat de websites naar behoren functioneert.

Statistische cookies

:

Geven inzicht in hoe onze bezoekers de websites gebruiken.

Marketing cookies

:

Deze cookies gebruiken we om de websites op jouw voorkeur af te stemmen.