Cookies op websites van de FNV

De FNV gebruikt functionele en analytische cookies die noodzakelijk zijn om de websites zo goed mogelijk te laten functioneren. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens en hier is geen toestemming voor nodig.
Daarnaast maken we gebruik van tracking cookies om de website persoonlijker te maken en op jouw voorkeuren af te stemmen. Geef hieronder jouw toestemming. Je instellingen kun je altijd weer wijzigen op de pagina over Cookies.

Lees meer over onze cookies
Ik wil informatie op maat (tracking cookies)

Tracking cookies voor informatie op maat: met deze cookies kunnen we de informatie nog beter op je afstemmen. Als je ervoor kiest deze cookies niet te accepteren, dan is het nog steeds mogelijk gebruik te maken van onze websites maar kan het wel voorkomen dat bijvoorbeeld opnieuw gevraagd wordt een vragenlijst in te vullen als je dat al hebt gedaan.

Consulenten Spoor

Consulenten Spoor (voorheen: Ledenservice consulent, CLP's) zijn de vertegenwoordigers van FNV Spoor die werkzaam zijn bij spoorbedrijven (NS, Nedtrain, DB Cargo, ProRail, Railinfra-bedrijven en Arriva). Zij verzorgen de eerste opvang van leden. Ze beantwoorden bijvoorbeeld vragen over cao's en sociaal plannen en verrichten wervingsactiviteiten.

NSR Noord-Holland Noord
Evert van den Burg
06 - 16 88 87 32 
evert.vandenburg@vereniging.fnv.nl 

NSR Amsterdam CS
Rob Hol
06 - 16 88 38 02
clp.robhol@gmail.com 

NSR Amsterdam Regio 
Chiquita de Jong-Akkerman
06 - 16 88 65 09
chiquita.dejong-akkerman@ns.nl

NSR Hengelo/Enschede 
Erik van der Heide
06 - 16 88 07 71
erik.vanderheide@vereniging.fnv.nl 

NSR Arnhem en Nijmegen 
Wisse van der Velde 
0316 - 26 21 63 of 06 - 16 88 94 07 
w.velde36@upcmail.nl

Leon Hendriks
06 16 88 07 66
leonhendrikslent@gmail.com

NSR regio Rotterdam 
Ria van Arkel 
06 - 23 60 95 99 
riavanarkel@gmail.com 

Vacature  

NSR regio Den Haag 
Lucia van der Meulen 
06 - 16 88 27 46 
luciavandermeulen@kabelfoon.net 

Ger Franke
06 - 45 22 73 92
gerfranke@gmail.com 

NSR Utrechts CS 
Gerard van Os
gerard.vanos@fnvlokaal.nl

Hoofdgebouw NS Utrecht 
Ingrid Bakx
06 12 74 1232
ingrid.bakx@ns.nl

NSR WAL Utrechts CS
Vacature 

NSR Amersfoort 
Vacature

NSR West-Brabant en Zeeland 
Silvana Francken
06 - 83 62 94 89
silvana.francken@ns.nl

NSR Oost-Brabant en Noord-Limburg 
Willy Wauthlé
06 - 42 25 05 53 
w_wauthle@hotmail.com 

NSR Zuid-Midden Limburg 
Willy Wauthlé
06 - 42 25 05 53
w_wauthle@hotmail.com

Guus Dols
06 13 76 56 91
guus.dols@ns.nl

NSR WAL regio Zuid 
Vacature 

NSR Veilgheid & Service
Ruben van Ruiten
06 - 82 01 57 96
rtvanruiten@outlook.com

NS International
Vacature 

Transportbesturing en Logistiek 
Vacature 

FNV Managers Groep 
Vacature 

Nedtrain Services regio Randstad Noord en revisiebedrijf Haarlem
Rob Maassen van den Brink
0638444125
robfnvbond@gmail.com

NedTrain Services regio Zuid
Vacature

NedTrain Services regio Noord-Oost
Vacature

ProRail regio Randstad Zuid
Danielle Goes
06 55 81 1377
danielle.goes@prorail.nl

ProRail Utrecht incl. Hoofdgebouwen Utrecht
Vacature

ProRail Regio Zuid
Ton van der Leij (Re-integratie consulent)
06 - 11 15 49 62 of 088-231 4636
ton.vanderleij@prorail.nl

ProRail Regio Noord Holland en Utrecht
Ria Harskamp
06 - 55 84 70 09
ria.harskamp@prorail.nl

ProRail regio Noord Oost en Utrecht
Mia Wijnen-Hendriks (Re-integratie Consulent)
06 - 55 74 42 62
mia.wijnen-hendriks@prorail.nl

Strukton Rail regio West
Cees Negenman
06 - 45 58 36 19
guzcase@gmail.com

Strukton Rail regio Zuid
Rob Legue
06 - 51 48 88 42
rcwlegue@home.nl
 
Strukton Rail regio Utrecht en Den Bosch
Gwendolyn Boon
06 - 47 14 04 09
gwendolynboon@hotmail.com

Noord Oost Nederland
Vacature

VolkerRail landelijk
Marcel Peters
06 - 50 22 49 77
marcel.peters@volkerrail.nl

Harriette Rabou
06 17 68 8321
harriette.rabou@deutschebahn.com

Bert van Dasselaar
06 55 84 62 24
Bert.van-Dasselaar@deutschebahn.com
 

Arriva Spoor
Vacature