Werknemers voor de Toekomst van Chemelot
Werkconferentie op 12 juni
De stem van de werkenden mist
Chemelot is volop in het nieuws. Waar moet het heen met de site en hoe komen we daar? Iedereen lijkt er iets van te vinden en roept er iets over. Wat mist, is de stem van de werkenden. Daar brengen wij verandering in!
Dit kun je verwachten op de werkconferentie
Tijdens de werkconferentie ‘Werknemers voor de toekomst van Chemelot’ gaan werknemers met elkaar in gesprek over de koers van Chemelot. Een middag vol inzichten, discussie en toekomstplannen. Waarin de stem van de werknemers voorop staat.
- Wat: werkconferentie ‘Werknemers voor de Toekomst van Chemelot’
- Waar: Van der Valk Hotel, Mauritslaan 65, Stein-Urmond
- Wanneer: vrijdagmiddag 12 juni, 13.00 - 16.00 uur, aansluitende borrel
- Wie: voor alle medewerkers van bedrijven op Chemelot, ongeacht functie of vakbondslidmaatschap
De werkconferentie is een initiatief van werknemers en de vakbonden op de site, verenigd in de werkgroep Chemelot Toekomstproof. Deze groep werkt samen aan manieren om de werkvloer meer stem te geven in de toekomst van de site. De groep bestaat uit werknemers van verschillende bedrijven, met verschillende functies en uit verschillende vakbonden.
Jouw stem telt!
Jouw ervaring en mening doen ertoe. Daarom hebben we ook een enquête uitgevoerd. Iedereen die op de site werkt kon deze tot 20 mei invullen. De uitkomst maken we bekend op de conferentie. En die delen we met de werkgevers en de politiek.
Op de conferentie bepalen we samen met jou en je collega's welke vervolgstappen we zetten.
Ben jij erbij? Vul het formulier in!
Het precieze programma wordt op een later moment op deze site geplaatst en verstuurd naar degenen die zich hebben aangemeld.